VÝŠE POŠTOVNÉHO:

-Poštovné v rámci ČR je jednotné dle výběru dopravce:

1) Geis 

- platba převodem 90 Kč

- platba dobírkou 90 Kč + 40 Kč 

-Poštovné na SK je při platbě převodem 150 Kč

2) PPL

- platba převodem 90 Kč

- platba dobírkou 90 Kč + 40 Kč 

-Poštovné na SK je při platbě převodem 150 Kč

Zásilky jsou vyexpedovány službou PPL nebo Geis, doručení je z pravidel do 2 - 5 pracovních dnů. Po odeslání objednávky Vám pošleme potvrzovací email. 

Využijte služby nezávazné rezervace ZDARMA!!

Adresa naší nové výdejny: 

28. Října 240, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00

Na našich kamenných prodejnách Vám nabízíme možnost si zboží zdarma vyzvednout, případně můžete zboží vyměnit nebo vrátit a nemusí se zasílat poštou zpátky. Při nezávazné rezervaci nedochází k uzavření kupní smlouvy.   

Vrácení zboží na ostravské výdejně: Zboží zakoupené přes eshop www.yesiamfashion.cz lze vrátit do 14ti dnů od převzetí objednávky na adrese: Výdejna Yes, I am fashion, 28. Října 240, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00. Nutné je mít sebou: fakturu k zakoupenému zboží, vyplněný formulář viz příloha - http://www.yesiamfashion.cz/odstoupeni.pdf. Zboží je možné na místě hned vyměnit za jiný produkt z prodejny a za zbytek hodnoty vystavit poukázku s tří měsíční platností. Platbu za vrácené zboží posíláme do 14ti dnů od vrácení zboží na váš bankovní účet. 

Zboží je nutné vrátit v původním stavu nenošené a s originálními štítky. V případě, kdy bude vrácené zboží jevit známky nošení, případně bude chybět původní štítek, zboží Vám bude vráceno zpátky.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na Vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies.